Markalar

Call to action

İş ortaklarımız hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Seiko

SEIKO

Çünkü biz gözlerinizi fazlasıyla önemsiyoruz. Biz tüm gözlük lensleriyle mükemmel görüş tecrübesi istiyoruz ve malzeme ve dayanıklılığında en üst düzey talepleri karşılıyoruz. Kaçırmak istemeyeceğiniz benzersiz SEIKO gözlük lensi kalitesini biz bu şekilde yaratıyoruz.

Zeiss

ZEISS

Her göz, insanın parmak izi kadar kişiye özeldir ve başka hiçbir duyu organı çevremizi yoğun şekilde algılamamıza ve deneyimlememize olanak sağlamaz. Bu nedenle, hasta konsültasyonu ve tanısı sırasında ZEISS gözlük camlarının üretiminde bu kişiye özel oluşu tamamen dikkate almak bizim için özellikle önemlidir.

Essilor

ESSILOR

Essilor dünya üzerinde 100 ülkede faaliyet gösteriyor. Görüşü netleştirerek hayatı geliştiren Essilor Türkiye ailesinde 200'den fazla personel adanmışlıkla çalışıyor. Varilux markasıyla dünya çapında ünlü Essilor, dünyanın ilk multifokal lensini 1959'da icat etmiştir. Essilor her yıl 150 milyon Euro'yu aşkın AR-GE yatırımı yapmakta, dünya çapında 550 araştırmacı/bilim insanı çalıştırmaktadır.

Hoya

Hoya

Temel hedefimiz gözlük kullanıcılarının hayatlarına konfor katmaktır. Optik çalışanlarının ve göz bakım uzmanlarının çalışmalarını da kolaylaştırıyoruz. Bu amaçla, 1963 yılında minerale, yansıma önleyici kaplamayı başarıyla ilk olarak biz uyguladık.

En son başarılarımız arasında, piyasadaki en dayanıklı yansıma önleyici kaplama olan seçkin Hi-Vision LongLife kaplama ile patentli ve çok sayıda ödül kazanmış progresif camlar için iD FreeForm Tasarım Teknolojisi bulunmaktadır. Camın ön ve arka yüzünü entegre ederek, minimum distorsiyon ile keskin, doğal bir görüş imkanı sunan, tamamen yeni bir cam tanımı yarattık.

Tora

TORA

Avrupa standartlarında ürettiği ürünlerin yanı sıra hizmet kalitesinde de müşteri memnuniyetini en üst seviyede sürdür meyi hedef lemektedir. 2012 yılında, optik sektöründe dünya devi ESSILOR f irması ile güçlerini birleştirmiştir. Birleşme sonrası yapılan yatırım hamleleri ile sadece üretim kapasitesi iki katına çıkarılmakla kalınmamış, yeni dizaynlar, yeni hammeddeler ile üretim çeşitliliği de sektör ihtiyaçlarının üzerine taşınmıştır.

Responsive design

Responsive design

A responsive website changes its appearance and layout based on the size of the screen the website is displayed on. Responsive sites can be designed to make the text on the page larger and easier to read on smaller screens. HTML5 was designed to replace both HTML 4, XHTML, and the HTML DOM Level 2. Widgets make it easy to customize the content of your sidebar(s). You can learn more about the widgets

Lots of Shortcode

Lots of Shortcode

Shortcode, a simple set of functions for creating macro codes for use in post content. It enables plugin developers to create special kinds of content that users can attach to certain pages by adding the corresponding shortcode into the page text.HTML5 was designed to replace both HTML 4, XHTML, and the HTML DOM Level 2. Widgets make it easy to customize the content of your sidebar(s). You can learn more about the widgets

Admin Options

Admin Options

Theme Options - To edit the theme logo, change the stylesheet, upload a new favicon, Add Google analytics code, enter your feedburner URL and add custom CSS. Styling Options - Change the background colour or change the background image.HTML5 was designed to replace both HTML 4, XHTML, and the HTML DOM Level 2. Widgets make it easy to customize the content of your sidebar(s). You can learn more about the widgets

Smart Product Grid

Smart Product Grid/List

Nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur? Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatu.HTML5 was designed to replace both HTML 4, XHTML, and the HTML DOM Level 2. Widgets make it easy to customize the content of your sidebar(s). You can learn more about the widgets
X